رویاها بذر های واقعیت اند

رویاها بذر های واقعیت اند

در این مقاله قصد دارم به شما دوست عزیز با یک اقدام ساده بگویم که میتوان با تجسم کردن رویای تان را در واقعیت متجلی کنید.
از شما عزیزان می خواهم که انگشت اشاره تان را به روبروی تان نشانه بگیرید. حالا تا جایی که می توانید به همان حالت اشاره، دست تان را به سمت مخالف حرکت دهید. حالا با انگشت اشاره تان شلیک کنید و در راستای شلیک تان روی انتها نقطه شلیک تان تمرکز کنید. چشم هایتان را ببندید، دستتان را به حالت راحت رها کنید و در ذهنتان تجسم کنید که حداقل ۲۰ درجه از نقطه شلیکتان آن طرف تر رفته اید. در همین حالت چشم تان را باز کنید و مجدداً انگشت اشاره تان را به سمت مستقیم نشانه بگیرید و دوباره دستتان را به سمت مخالف حرکت دهید(مانند مراحل اول). می بینید که انگشت اشاره شما ۲۰ درجه بیشتر نسبت به دفعه قبل را نشانه گرفته است و نقطه ای را که شلیک کرده اید، این بار با زاویه بیشتری نسبت به مسیر مستقیم انگشت تان قرار گرفته است.

این تمرین کاملاً برای خواسته ها و رویا هایمان صدق می کند. می توانید صبح ها بعد از خواب و شب ها قبل از خواب خواسته هایتان را تجسم و در طول روز برای محقق شدن خواسته هایتان برنامه ریزی و اقدام کنید و در نهایت خواسته تان متجلی شود.

اگر قرار است کلمات کاری انجام بدهند و تصاویر مقابل آن باشند و خیال ‏پردازی‏ ها با آن مخالفت کنند،هیچ اتفاقی نمی‏ افتد و حتّی اوضاع بدتر می ‏شود.

رویا ها بذرهای واقعیت اند.
باور کن، تجسم کن و در دنیای واقعیت تحویل بگیر.

 


 

امپراتوری‌های آینده، امپراتوری‌های ذهنی هستند.  

وینستون چرچیل


چیزهای که ما به آن‌ها فکر می‌کنیم نتایج آینده‌مان خواهند شد پس اگر می‌خواهید زندگی‌تان را تغییر دهیداز تغییر ذهن‌تان شروع کنید.

وین دایر

پاسخی بگذارید

بستن منو
×
×

سبد خرید